monalisa.com.pl

monalisa – moda, uroda, zdrowie

tanie prezenty
Zakupy

Tanie prezenty na każdą okazję

Urodziny, walentynki, święta Wielkanocne oraz Bożego Narodzenia, imieniny, rocznica albo dzień matki, czy też ojca – pełno jest okazji do obdarowania swoich bliskich oraz przyjaciół prezentem od serca. Nie zawsze jednak posiada się na daną okazję fundusze. Patrząc na liczbę świąt, które kojarzą się z dawaniem prezentów, nie dziwi, że w którymś momencie może zabraknąć pomysłu albo pieniędzy na dany upominek. Najważniejsza jest pamięć, a prezent wcale nie musi być drogi. Oto kilka pomysłów na tanie i trafione prezenty.

Tanie prezenty, które zawsze są trafione

Niezależnie od wieku, płci albo zawodu danej osoby są takie prezenty, które nie wymagają sporych nakładów pieniężnych, a sprawdzą się dla każdego. Jednym z tego rodzaju pomysłów mogą być bilety do kina, opery albo teatru. W zależności od tego jaki nasza bliska osoba woli klimat i rodzaj rozrywki można wybrać dane miejsce i zapewnić sobie oraz bliskiemu nam przyjacielowi kilka godzin dobrej zabawy. Najtaniej wychodzą bilety do kina i nie ma co ukrywać, że jest to najpopularniejsze miejsce, w którym spędza się czas, czerpiąc nowości ze świata sztuki oraz kinematografii.
Kolejnym tanim prezentem jest karta upominkowa, którą można załadować do takiej wysokości środków jaka nam najbardziej pasuje. Karta upominkowa może być ogólnie do danego centrum handlowego albo też można się skupić na jednym z ulubionych sklepów jubilata. Księgarnie, butiki, sklepy z elektroniką albo też strefa z jedzeniem – wszystko to idealnie sprawdzi się dla osób lubiących mieć odrobinę swobody w wyborze sobie samodzielnego prezentu. Nie każdy potrafi trafić z dobrze dobraną książką dla danej osoby albo rozmiarem bluzki, a dzięki karcie upominkowej ten problem znika.

Coś osobistego

Nie ma nic lepszego, niż prezent prosto z serca. Można taki samodzielnie wykonać z małym nakładem pieniężnym. Może być to wydrukowanie wspólnego zdjęcia i uprawienie go w estetyczną ramkę albo zamówienie spersonalizowanego prezentu. Może być to sygnowany kubek, poduszka, koszulka, breloczek albo dekoracja do domu. Wiele firm internetowych oferuje tego rodzaju tanie prezenty. Wystarczy wybrać model albo produkt, po czym zaznaczyć w odpowiednim miejscu na stronie podczas składania zamówienia to, co powinno być napisane na chociażby kubku. Może być to imię obdarowywanej przez nas osoby, życzenia albo jakiś uroczy napis typu „Dla najlepszej przyjaciółki”. Tego rodzaju prezenty potrafią rozczulić każdego i są wyjątkowo osobiste, nadając upominkowy indywidualny charakter.