monalisa.com.pl

monalisa – moda, uroda, zdrowie

Jesienny spacer z niemowlakiem
Lifestyle

Jesienny spacer z niemowlakiem – przydatne akcesoria

Jesień jest czasem niezwykle sprzyjającym długim spacerom. To czas, kiedy możemy odetchnąć po intensywnych wakacyjnych wyjazdach, ciesząc się wciąż piękną, chociaż już nie tak upalną aurą. Jak przygotować się na jesienny spacer z maluchem i o czym pamiętać, aby dodatkowo umilić sobie pokonywanie kilometrów spacerowymi alejkami?

Jak uprzjemnić jesienne spacery z maluszkiem?

Podstawą udanego spaceru z dzieckiem jest oczywiście sam wózek spacerowy. Wybierając odpowiedni model, rodzice powinni uwzględnić wszystko to, na czym zależy im najbardziej. Dla tych rodziców, którzy spacerują nie tylko po równych chodnikach, ale również problematycznych nawierzchniach, polach, piasku czy lasach, istotne będą duże, solidnie wykonane koła przystosowane do rozmaitych powierzchni. Powinni oni również zwrócić uwagę na typ zawieszenia wózka. Oprócz tego bardzo ważne są liczne akcesoria, które obecnie producenci oferują swoim klientom. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Jakie gadżety przydadzą się najbardziej podczas jesiennego spaceru?

  • Mufka do wózka lub specjalne rękawiczki wykonane z dobrze izolującego ciepło materiału, jednocześnie niekrępującego ruchów to absolutne must have podczas coraz chłodniejszych, jesiennych dni. Dzięki nim rodzice będą mogli czerpać radość ze spacerów bez względu na pogodę. Szczelne, dobrze dopasowane do dłoni mufki bądź rękawiczki w prosty sposób można zamocować na rączce wózka. Warto sięgać po wyroby wodoodporne, które oprócz ciepła zapewnią także dobrą ochronę w razie deszczu;
  • Torba do wózka, czyli nieodłączny element podczas spaceru. Dzięki niej każdy rodzic jest w stanie mieć przy sobie wszystko to, co najpotrzebniejsze podczas wyjścia z domu – zapasowe pampersy, nawilżone chusteczki, picie oraz jedzenie dla maluszka, ubranka na zmianę, ulubione zabawki… a także wiele innych artykułów dla siebie oraz swojej pociechy. Dobrze, jeśli istnieje możliwość zamocowania torby na pałąku wózka lub umieszczenia jej w schowku pod wózkiem; Sprawdź ofertę toreb do wózków na https://kinderprams.pl/pl/menu/torby-do-wozkow-672.html.
  • Uchwyt na kubek – jesienne spacery to czas, kiedy rodzice często są spragnieni rozgrzewających napojów, takich jak kawa czy herbata. Uchwyt na kubek mocowany na rączce wózka pozwoli mieć gorący napój zawsze w zasięgu ręki;
  • Folia przeciwdeszczowa – coś, co jesienią przydaje się szczególnie często. Folia powinna składać się do kompaktowych rozmiarów, aby nie zajmować wiele miejsca w torbie.

Warto zaufać sprawdzonym producentom, oferującym te oraz wiele innych akcesoriów spacerowych do wózka – nie tylko na jesień, ale na każdą porę roku.