monalisa.com.pl

monalisa – moda, uroda, zdrowie

Jak można bawić się muszelkami Bilibo
Dziecko

Jak można bawić się muszelkami Bilibo?

Muszelki Bilibo to zabawki dla dzieci, które nadają się jako akcesorium do zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych pociech. Tego typu produkty wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz wielofunkcyjnością. Muszla Bilibo to świetna alternatywa dla nowoczesnych zabawek, które do poprawnego działania potrzebują baterii lub są mocno skomplikowane.

Prostota, bezpieczeństwo i atrakcyjna cena – to główne cechy, jakimi wyróżniają się muszelki Bilibo. Możesz je kupić w różnych rozmiarach. Niektóre doskonale nadają się do zabawy w piaskownicy, a inne (większe) mogą stanowić ciekawą zabawkę dla dziecka, która w zależności od potrzeb, zamieni się w pojazd lub wiaderko.

Muszla Bilibo – co to takiego?

Zabawki, które powstały z myślą o potrzebach każdego dziecka to właśnie muszle Bilibo. Do zabawy dziecko ani rodzic nie potrzebuje specjalnej instrukcji ani wskazówek. Muszla może stać się tym, czym tylko chcesz. Dla dziecka muszle Bilibo mogą być zarówno foremką do piasku, pojemnikiem na zabawki, muszlą do siedzenia, a także pojazdem, który dziecko pociągnie za sobą po całym domu. Muszelki Bilibo stymulują zmysły dziecka, pozytywnie wpływają na jego rozwój ruchowy i intelektualny oraz inspirują do wyszukiwania coraz nowszych zastosowań.

Najciekawsze zabawy z muszelkami Bilibo – sprawdź, w co pobawić się z dzieckiem!

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są najciekawsze zabawy, w jakich sprawdzają się muszelki Bilibo, oto kilka ciekawych opcji:

  1. Do kręcenia dziecka wraz z muszelką.
  2. Do bujania.
  3. Do przewożenia zabawek przez dziecko – poprzez zamocowanie do muszelki dodatkowego sznurka.
  4. Do zabaw w piaskownicy.
  5. Do siedzenia w dowolnym miejscu.
  6. Do zabaw na śniegu oraz przechowywania zabawek.
  7. Do kołysania, np. lalek.

 

Dla przykładu: muszelki Bilibo doskonale sprawdzą się jako pojemnik na guziki do nawlekania na sznurek. Takie zabawy są jednak dla nieco starszych dzieci, które nie połkną przez przypadek ani guzika, ani nitki. Muszelki Bilibo o różnej kolorystyce doskonale nadają się do przechowywania najróżniejszych rzeczy oraz segregowania. Dzięki temu dziecko podczas zabawy nauczy się porządku oraz będzie mieć maksymalną swobodę w zaplanowanej zabawie.

Muszla Bilibo może też posłużyć dziecku jako swego rodzaju tarcza, np. do wrzucania z daleka kolorowych kuleczek. Jak widzisz, zabawki tego typu mają naprawdę wiele zastosowań. Można śmiało powiedzieć, że możliwości są praktycznie ograniczone tylko wyobraźnią dziecka i rodzica.

Czy muszelki Bilibo są bezpieczne?

Muszelki Bilibo są coraz popularniejsze nie tylko ze względu na ich funkcjonalność i różnorodność zastosowań podczas zabawy, ale także wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieuczulające tworzywo sztuczne, brak ostrych krawędzi oraz naprawdę przyjazna struktura muszelek – to kolejne cechy, dla jakich warto zainwestować w muszlę Bilibo i podarować ją swojemu dziecku. Jeśli chcesz świetnie wpłynąć na rozwój intelektualny swojego malucha i jednocześnie zapewnić mu wiele godzin niesamowitej zabawy, koniecznie zainwestuj w muszelki Bilibo dostępne w sprzedaży w ciężkości sklepów z produktami dla dzieci.