monalisa.com.pl

monalisa – moda, uroda, zdrowie

sala zabaw
Lifestyle

Imprezy dla dzieci w sali zabaw – atrakcje, zalety i ceny

Coraz więcej rodziców decyduje się na organizowanie imprez dla dzieci w salach zabaw. Zobacz, dlaczego warto je wybrać i ile kosztują!

Nie zawsze urodziny dla dzieci można urządzić w domu. W przypadku, gdy nie będzie to możliwe, można zdecydować się na ich zorganizowanie w innym miejscu, które jest do tego lepiej przygotowane. W tym przypadku popularne są przede wszystkim sale zabaw dla dzieci, które mają specjalne zaplecza przeznaczone do urządzania dziecięcych urodzinek. Jak odbywają się wtedy urodziny dla dzieci? Jakie oferty są dostępne w Warszawie? Ile trzeba będzie za nie zapłacić?

Kiedy warto urządzić urodziny dla dziecka w sali zabaw?

Małe mieszkanie, brak czasu, ale również chęć zapewnienia dziecku wyjątkowej zabawy podczas jego dnia urodzin – to główne powody, dla których rodzice decydują się na urządzenie urodzinek dziecięcych poza domem.

Gdy chodzi o imprezy dla dzieci Warszawa oferuje wtedy szereg ciekawych ofert, które obejmują między innymi sale zabaw. To właśnie tam urodzinki dla dzieci urządzane są dzisiaj najczęściej.

Prowadzone w salach zabaw urodziny dla dzieci mają wiele zalet. Między innymi wyręczają one rodziców w urządzeniu wydarzenia, ale również zapewniają maluchom dobrą zabawę, która na długi czas może pozostać w pamięci. Wtedy już samo wyjście do sali zabaw może być wymarzonym dla dziecka upominkiem urodzinowym!

Sale zabaw w Warszawie – gdzie urządzić imprezę dla dziecka?

Jeśli planuje się urodziny dla dzieci Warszawa zaprasza do zorganizowania ich w różnych miejscach. Działające w stolicy sale zabaw są doskonale przygotowane do urządzania w nich urodzinek, dlatego też są one tak popularne.

Taką ofertę ma dla maluchów i ich rodziców między innymi sala zabaw dla dzieci airo.fun, która jest jednym z największych tego typu obiektów w całej stolicy. To właśnie tam na trzech piętrach na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji w kosmicznym stylu. Są to między innymi tory przeszkód, ścianki do wspinaczki, baseniki z gąbkami, małpie gaje, zjeżdżalnie, trampoliny, aby wspomnieć jedynie o paru z nich. Urządza ona również zajęcia sportowe dla dzieci, które zapewniają mnóstwo dobrej zabawy. 

Sala jest również przygotowana do organizacji urodzinek, ponieważ posiada osobne salki dla dzieci. Są one urządzone w różnych stylach, dlatego można dobrać je również do zainteresowań dziecka.

Pakiety urodzinowe dla dzieci – co wybrać?

Aby urządzić imprezę dla dziecka w sali zabaw, warto zapoznać się bliżej z szeroką gamą dostępnych ofert. Teraz można bardzo łatwo zrobić to online, bez konieczności udawania się do obiektów samodzielnie.

Najczęściej sale zabaw urządzające urodziny dla dzieci oferują specjalne pakiety urodzinowe. W skład pakiety wchodzą wtedy określone usługi, między innymi są to wejście na salę zabaw, wynajem salki prywatnej na określony czas, a także wyżywienie, napoje, atrakcje. 

Warto pamiętać o tym, że pakiety są zróżnicowane, więc warto je porównać, a także zapoznać się z dodatkowymi usługami. Sala zabaw organizująca urodziny może wtedy między innymi zaoferować przygotowanie tortu, specjalną dekorację sali, wizytą maskotki czy też wykonanie sesji zdjęciowej.

Jakie są ceny związane z urządzeniem urodzin w sali zabaw?

Wielu rodziców zastanawia się nad tym, ile kosztują urodziny dla dzieci organizowane w salach zabaw. W tym przypadku koszty wcale nie są bardzo wysokie, biorąc pod uwagę fakt, że taka oferta obejmuje nie tylko samo wejście do sali, ale również dodatkowe usługi, w tym wyżywienie dla dzieci, opiekę nad nimi.

Gdy zamierza się urządzić imprezy dla dzieci Warszawa prezentuje ceny na poziomie rozpoczynającym się od około 70-80 złotych za jednego gościa. Tyle trzeba zapłacić najczęściej w podstawowym wariancie, natomiast w przypadku bogatszych pakietów ceny będą już wyższe i mogą dochodzić nawet do około 120 złotych za jedną osobę.

Z dokładnymi informacjami dotyczącymi kosztów organizacji imprezy dla dzieci w Warszawie można zapoznać się w internecie. Indywidualną ofertę może przygotować również sala zabaw po wysłaniu do niej zapytania ofertowego.